לפרטים חייגו:9761*

השכרת רכבי קירור

זה לא חדש, בעידן בו ההיצע גדול ביותר כך גם הביקוש ולכן חשוב מאוד להיצמד לכל ההוראות, בפרט כאשר מדברים על הובלת מוצרי מזון מהיבואן לצרכן עצמו. רוצים ליישם את המשפט "מוצרינו יוצאים אל יעדם טריים וטובים ישירות מהיבואן לצרכן"? מסתמן כי כל מה שאתם צריכים זה רכב קירור להשכרה שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

בכדי שהמוצר שלכם יגיע לידיים הנכונות ולא תהיינה טעויות או עלויות בדרך, הנכם מחויבים לנקוט בכל הסטנדרטים לרבות שינוע המוצר שלכם באמצעות רכב מסחרי עם קירור. מדובר ברכב שיבטיח כי המוצר יצא מנקודת הייצור ויגיע בצורה הטובה ביותר אל יעדו.

השכרת רכבי קירור – למה זה כל כך חשוב?

חשיבות המוצר זה עניין אחד, מאידך שינוע המוצר זה עניין לא פחות מהותי נוכח הרגישות לטמפרטורה והרצון לשמור על מוצר איכותי שאינו מסכן את הצרכנים הנאמנים. אז מה בעצם חשוב לעשות? במעמד הזה חשוב מאוד שלא להתפשר על השכרת רכבי קירור שמטרתם להוציא את המוצר טרי ונכון מבית הייצור ישירות אל הצרכן הקבוע. 

כפי שהבנתם, יש כמה וכמה דברים שיידרש מכם לעשות בכדי שהמוצר יצא תקין ונכון לידי הצרכן ואחד מהם קשור גם בהיבט השינוע הבריאותי על פי כל כללי משרד הבריאות. למעשה, כאשר מדברים על משרד הבריאות מדברים על אותם כללי שינוע המחייבים משאיות בעלות טמפרטורה נמוכה גם בכדי שלא לפגום במגוון סחורות לרבות הובלה של תרופות ליעד.

בין אם מדובר בעסק פרטי קטן או בחברה גדולה, הרעיון הוא להשתמש במשאיות קירור בכדי שאלה ישרתו נאמנה כל מפעל, סופר מרקט, חברת תרופות או אפילו חנות ירקות.

איך בוחרים משאית קירור לכל מטרה?

לפני שאתם יוצאים ובוחרים לבצע השכרת משאיות קירור, חשוב שתדעו איך לתחזק ומה מבנה רכבי הקירור. אם כן, כל משאית בנויה מ2 חלקים, החלק של הנהג והחלק שהוא כולו מיכל קירור גדול המותקן על המשאית בהתאמה ועל פי הצרכים שלכם.

השוק הפתוח מציע לכם כמה וכמה אפשרויות כך שלצורך העניין אם אתם מחפשים להשכיר רכב קירור המוביל בשר יידרש מכם למצוא משאית עם יחידה עצמאית של הקפאה – יחידה שיודעת לשמור על בטיחותם וטריותם של המוצרים הקפואים או ניתן לקבל גם ביחידת קירור על המנוע.

לעומת זאת אם אתם מחפשים לשמור על טמפרטורה נמוכה יותר – כאן תוכלו לרכוש משאית עם יחידת קירור על המנוע עצמו וכך לשמור על מצב צינון. בסיכום דבר אם אתם צריכים משאיות/ רכבי קירור כל מה שאתם צריכים זו משאית אמינה, חסכונית והכי חשוב אחת כזו שיודעת להביא את המוצר בטריותו ושלמותו אל קהל הצרכנים הנאמנים. 

וואטסאפ חייגו עכשיו