לפרטים חייגו:9761*

פולקסווגן קראפטר

אם מדברים על העולם האמיתי מדברים על רכב עם מושבים נוחים, אחסון חדשני ויעיל בתא הנהג ובו זמנית סביבת עבודה נכונה ונוחה ללא הגבלת מרחק. מכל כיוון, לכל רוחב ולכל כיוון מפתן העמסה ופריקה קל, נכון ונוח. 

לצד לא מעט יתרונות פולקסווגן המסחרית מהווה שימוש יומיומי נכון תוך כדי תשומת לב לפרטים הקטנים כגדולים אלו שלעיתים סמויים מן העין. זה יכול להיות מקום נכון לכוס הקפה ובו זמנית אחסון ייעודי לספרים, קלסרים וכל מה שבתוכו תרצו לשמר או לאגד את לב העסק. 

לצד פתרונות מגוונים של לוגיסטיקה ומיטב השימושים המסחריים הופכת המסחרית של פולקסווגן לדבר הבא בכל היבט אפשרי. כמו כן באמצעות דלת ברוחב של יותר ממטר אחד יכולה ההעמסה של המשטחים להפוך קלה ומתירה שפע של שטח במרחבים הצדדיים שנותרו פתוחים. 

פולקסווגן קראפטר – כל היתרונות במקום אחד 

אם תשאלו לא מעט נהגים המבלים את רוב השעות שלהם על הכביש תשמעו רק דבר אחד- הצורך בקבינה שמכירה ויודעת לחבור בין טכנולוגיה, האדם והעולם הדיגיטלי. כאמור העניין הארגונומי יכול בהחלט לשפר ולהקל על כל נהג שהכביש הוא הבית השני שלו. 

ללא כאבי גב מיותרים, באמצעות החיבור וההכרה בחדשנות יוכל כל נהג לתפוס את מקומו על ההגה ולהרגיש הכי נוח שאפשר מבלי להתפתל יתר על המידה או להרגיש את כאב הגב הנורא בתום הנסיעה. 

שלא כמו רכבים מסחריים אחרים, פולקסווגן קראפטר- המסחרית שאמרה את המילה האחרונה ומביאה אפשרות לכוונון חשמלי של הגב, עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובסופו של דבר מציאת תנוחת הנהיגה הטובה המותאמת לכל אדם ולכל גובה ובסופו של דבר מכירה בצרכים האישיים המשתנים מנהג אחד למשנהו.  אפילו בחלק מהרכבים מאסז' בכסאות!!

באמצעות תא מטען שמוכן לכל משימה, תאורת לאד מתאימה ותא נהג שאינו מבייש שום משרד מספקת המסחרית של פולקסווגן קראפטר את הדבר הבא- משרד שאפשר לשנע ממקום למקום ללא כל בעיה. 

המושב שהופך שולחן עבודה, נורת לאד, מקום להניח את הנייד ואף להטעינו ותא אחסון המצוי בתקרת המסחרית עצמה – כל אלו הם רק חלק מהמרכיבים שיכולים לספק לכם את כל שירותי האדמיניסטרציה אשר הופכים כל מסחרית למשרד אחראי המאפשר ניהול נכון מכל מקום.  

פולקסווגן קראפטר ובטיחות בנסיעה   

ההיבט הבטיחותי- אי אפשר להתעלם מהאחריות והבטיחות אותם ניתן להשיג במסגרת הנסיעה שלכם על פולקסווגן קראפטר. פולקסווגן, המסחרית שיודעת כיצד להתמודד עם כל מצבי הנסיעה בצורה אמינה ביותר ולצד מערכות בטיחות שיודעות ומשפרות את יכולות הנהיגה ובטיחות הנסיעה בכל אקלים משתנה.

מערכת מבוססת חיישנים עם מיגון צידי המסייעת גם במקומות צפופים, תמרון עם נגרר ויכולת בלימה במצב שחלילה תתרחש תאונה.  כמו כן מספקת המסחרית גם בקרת יציבות אלקטרונית ועוד מגוון פרמטרים של בטיחות והכול במטרה אחת שמטרתה לסיים את הנסיעה הזאת על הצד הבטוח ביותר. 

כמו כן ניתן למצוא את הקראפטר גם בגיר ידני וגם בגיר אוטו

 

וואטסאפ חייגו עכשיו