לפרטים חייגו:9761*

אם פעם דיברו אתכם על רנו בטח דיברו איתכם על המאסטר החדש שמביא מגוון פתרונות של אחסון מדהימים הן בתא של הנהג, הן מקום ייחודי לטלפון ואפילו תאי אחסון מתחת למושבי הנוסעים. 

בין היתר אם החלטתם לרכוש את המאסטר של הרנו תוכלו לאפשר לעצמכם לאחסן לא רק את הטלפון או התיק האישי אלא גם את כלי העבודה שלכם וכל מה שתרצו למצוא בזכות היכולת להגיע לכל פרט ופרט וכל חפץ וחפץ בקלות. 

מבין מגוון יתרונות אותם ניתן להשיג ברכישת רנו החדש ניתן למצוא גם אפשרות ללולאות עגינה בתא המטען. כאמור, באמצעות התקנת/ התאמת לולאות עגינה אפשר לשמור על הסחורה וכך לוודא כי היא תגיע ליעדה ללא נזקים מיותרים. 

כמו כן בדגמים מסוימים של רנו מסחריות תוכלו לקבל דלתות אחוריות שיכולות להיפתח ב250 מעלות ויותר כך שתוכלו לייצר גישה נוחה ולהעמיס את הסחורה שלכם גם אם המקום צפוף יותר ממה שאתם רגילים. 

רנו מאסטר – למה כדאי לכם לרכוש? 

יש לא מעט יתרונות ברכישת רנו מאסטר, לצורך העניין מערכת המולטימדיה תומכת בכל השפות וגם בעברית וכן כוללת מסך מגע מדהים, מצלמה אחורית לצרכי רוורס וכן ממשק נוח לכל סוגי המכשירים לרבות התממשקות לסמארטפון כך שבלחיצה פשוטה על ההגה תוכלו לשלוט על המוסיקה, על הגי פי אס ואפילו על הדיבורית מבלי להסיט את העיניים מהכביש. 

חלק לא פחות חשוב קשור אף הוא בחיישני החנייה האחוריים אלה שיכולים להקל עליכם בזמן חנייה או נסיעה לאחור. כאמור, באמצע הנסיעה לאחור החיישנים יזהו את האובייקט הנמצא מאחור ובאמצעות התרעה אחת אתם כבר תדעו מה לא כדאי לעשות. כמו כן באמצעות המצלמה האחורית תוכלו לספק לעצמכם ראות בטוחה ונרחבת ביותר. 

בנוסף במצב של גשם או מזג אוויר סוער יפעילו החיישנים באופן אוטומטי את התאורה וכן את מגבי השמשה הקדמית. כמו כן תופעל התאורה הראשית אוטומטית כאשר הדרך תהיה חשוכה או מסוכנת ובו זמנית יילקחו בחשבון גם הפרמטרים הרגישים ביותר על מנת שלא יתרחש סנוור בזמן שרכב אחר חולף מול הרנו הנוסע  והכול בכדי שהראות לא תיפגם והנסיעה תסתיים בבטחה.  

בהיבט הבטיחותי מערכת הבלימה תזהה את כל מצבי הסיכון על הכביש ותתריע בפני הנהג באמצעות התרעה קולית ואף חזותית. במקרה והנהג יירדם חלילה ולא יגיב להתרעה המערכת תיכנס לשלב נוסף ותפעיל בהדרגה את בלמים עד למצב שהרכב ייעצר בהתאם למצב הנתון – הכול בכדי למנוע חלילה התנגשות חזיתית וכמובן להפחית את מצב הפגיעה וחומרתה. 

ועוד לא דיברנו על המנוע: ברכבי ה 3510 ק"ג  מגיע מנוע עוצמתי המפיק 180 כס- החזק בקטגוריה!

רוצים להגיע ליעד הנבחר בשלום? צריכים רכב שיהווה הנאה מושלמת ובו זמנית ישרת את העברות הסחורה ליעד בצורה הטובה ביותר? מסתמן כי כל מה שאתם צריכים זה רנו מאסטר – להרגיש יותר בטוחים!

דגמי רנו מאסטר

וואטסאפ חייגו עכשיו