לפרטים חייגו:9761*

כאשר מדברים על המסחרית הכי נמכרת בשוק, מדברים על דוקאטו- פיאט בעלת מגוון של דגמים כך שכל אדם שבוחר בה יכול לבחור את הדגם המתאים לו או יותר נכון מתאים לצרכיו האישיים והמסחריים בו זמנית.

דוקאטו – הפיאט המוצעת עם 3 מנועי דיזל שונים ובכמה מידות אורך משתנות ומאפשרת לכם לבחור גם את הגרסה הפתוחה או הסגורה – כאמור ואן סגור או פתוח, קבינה כפולה או בודדת. מחפשים את המסחרית שתדע להתאים את עצמה אליכם? הגעתם למקום הנכון בזמן הנכון.

איך קונים פיאט דוקאטו?

מחפשים שימושים עיקריים של פיאט דוקאטו? צריכים חוות דעת וכו' שתותיר/ יותירו את החשש שלכם מאחור ויסייעו לרכוש את המתאים ביותר? כשאומרים פיאט דוקאטו מסתמן כי אומרים את הכול. מעבר לגיוון הנרחב יש לכם לא מעט אפשרויות בעת רכישת המסחרית הזאת ואחד מהם קשור גם במשקל העמסה מכובד, קבינה איכותית, מנוע חזק וכמובן מרווח טיפולים נכון ויעיל.

שואלים מה באמת הופך את דוקאטו למבודל מכל השאר? ביחס לכל שאר הדגמים המסחריים, פיאט היא היחידה הנהנית ממגוון הדגמים הרחב ביותר בקטגוריה, וזה יתרונה! וכן, אם תרכשו את המשאית תוכלו לקבל גם את ההטבות מס וגם לנהוג עליה אם יש לכם רישיון ב'. מחפשים פיאט רבת שימושים? אין ספק כי פיאט דוקאטו מדורגת גבוה בקטגוריה ובפרט כשיש התקשרות עם עסקים גדולים שצריכים פתרונות זריזים ויעילים.

אז אם אתם בוחרים פיאט דוקאטו מסחרית, מבין כל הדברים יידרש מכם לקחת בחשבון גם את עניין הנוחות של הנהג – אחרי הכול אם הנהיגה הינה למשך שעות חשוב שגם לנהג יהיה נוח- לא כך? לצד משאית שעושה את העבודה, חשוב לבחור דגם נוח, בסיסי שיכול לתת מקסימום עבודה עם כמה שפחות תקלות.

יתרונות של מסחרית אחת – דוקאטו

כמו בתא האחסון עצמו כך גם בתא הנהג חשוב לייעד מקום להנחת מסמכים והוצאת "בשלוף" ללא מאמץ או חיפוש מיותר. כמו כן האפשרות לנוח בצד, לקפל את המשענת ולהפוך אותה לשולחן באין מצוא זו הדרך הטובה ביותר לבחור מסחרית ורסטילית על כל המשתמע מכך.

אם אתם קונים דוקאטו חדשה לבטח כבר הספקתם להבחין בייצור המושלם, התחשבות בגובה, כניסה נוחה לרכב, ידית אחיזה בטוחה ובעיקר חלל הטענה נוח בזכות המדרגה שממתינה מאחור. בנוסף ולנוחיות הנהיגה כסאות מתכווננים לפי נוחות אבל בעיקר גם לפי משקל האדם היושב עליהם. נשמע יותר טוב מכדי שיהיה אמיתי?

פיאט דוקאטו – המסחרית שלא מתפשרת על דבר ולו חצי דבר, משאירה את הנהג בגובה העיניים, שולטת בהכול והכי חשוב? יודעת ממה קורה בכל שנייה נתונה בזכות לוח מחוונים, נתוני מחשב ועוד יתרונות כאלה ואחרים שחשוב לקרוא אודותם באתר הבית שלנו.

מחפשים להיפרד מהמשאית הישנה שלכם ולהתחדש במשאית? פיאט דוקאטו – מסחרית שיודעת את השימושים והרצונות שלכם. 

דגמי פיאט דוקאטו

וואטסאפ חייגו עכשיו