לפרטים חייגו:9761*
פורד טרנזיט

איך רוכשים רכבים מסחריים?

השקעה ברכב מסחרי היא אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר שעסק קטן יכול לקבל. רכב העבודה שלכם הוא אחד, אם לא החיוני ביותר להצלחת העסק ותפעולו. כשאתם בוחרים את הרכב של העסק שלכם, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מבצעים השקעה נכונה ומשתלמת. השקעה כזו שתביא לתשואה טובה ואיכותית.

איך קונים רכב מסחרי?

קבלו את ההחלטה הנכונה ביותר, ובחרו את הטנדר המתאים ביותר לעסק שלכם, ותוכלו שהוא הופך במהירות לנכס. בין אם אתם רוכשים את הרכב המסחרי הראשון, או שאתם מחליפים רכב קיים, או שהעסק שלכם מתרחב, התקציב עשוי להיות השיקול הראשון שלכם. 

בדקו מהו התקציב המדויק שאתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא על המסחרית החדשה. בנוסף לתקציב ההוצאה הראשונית, קחו בחשבון כמובן את עלוית הביטוח ועלויות התחזוקה שלו, וההפעלה- דלק. 

רכב מסחרי גדול יותר, יעשה מן הסתם שימוש ביותר דלק, ועלול להיות יקר יותר בביטוח. 

זכרו את העובדה שרכבים מסחריים קטנים יותר, נוטים להיות זולים יותר לרכישה, אך יש להם יכולות מוגבלות והם יכולים לשאת עומסים קטנים יותר.

מה עליכם לבדוק לפני רכישת רכב מסחרי?

כדי להגיע לבחירה הנכונה ביותר עבורכם עליכם לשאול את עצמכם כמה שאלות: 

  • לשם מה ישמש הרכב המסחרי?
  • אילו עומסים על הרכב להוביל?
  • האם הרכב צריך להכיל נוסעים בתוכו?
  • האם הרכב ישמש לנסיעות קצרות או למרחקים ארוכים?

משומש או חדש?

אתם לא צריכים לרכוש רכב מסחרי חדש. יש אלפי רכבים מסחריים משומשים למכירה במצב מעולה, אשר יעניקו לנו שנים של ביצועים מעולים. היום ישנן חברות המציעות לכם מסחריים משומשים כחדשים.

כלומר, תוכלו להתאים אותם לצרכים שלכם באופן ספציפי. התאמת המסחרית לצרכים שלכם פירושה, ביצעו שינויים בפנים הרכב על מנת להתאים אותו באופן מדויק לצרכי העבודה שלכם. עם האפשרות הזאת תוכלו להנות מרכב שטופל באופן מסור ומקצועי, במוסכים מורשים. חדש במחיר של משומש.

פורד טרנזיט חדשה או משומשת

ייתכן שרכב העבודה המפורסם ביותר בכל הזמנים או פורד טרנזיט חדשה. מדובר ברכב רב תכליתי, שיכול להתמודד עם עומסים קטנים עד בינוניים בנוחות מקסימלית. לרכב יש גישה נוחה מאחור לטעינה ופריקה, וניתן לשנות אותו באמצעות דלתות צד, חלל הישיבה הפנימי, חלונות, מדפים ועוד כל מיני שינויים אפשריים.

פורד טרנזיט משומשת בליס קום

מחפשים פורד טרנזיט משומשת או חדשה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. חברת ליס קום הינה חברת מכירה, ליסינג, השכרה וטרייד אין של מסחריות. כל הרכבים בחברה נרכשו מהיבואנים הרשמיים בישראל. החברה מעניקה לכם שירות מקצועי, זמינות, פתרונות לכל בקשה, מוצרים ייחודים ותנאי ביטוח מעולים.

קהל לקוחותינו זוכים להנות מרכבים של 0 קילומטר, 100% מימון, השכרת רכבים, ליסינג תפעולי, טרייד אין כולל בדיקה, ביטוחים בעלויות מסובסדות, בניית מרכבים והתקנות למשאיות קלות ועוד.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני חייגו עכשיו למספר *9761 ונשמח לעמוד לשירותכם. 

וואטסאפ חייגו עכשיו